alt

INFORMACJE:
Można dokonywać wpłat 1 % podatku na rzecz naszego Klubu poprzez LUBUSKĄ FEDERACJĘ SPORTU!
Wyświetlenia strony 45499

(15.06 - 17.06) Turniej Finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2003 w Ostrowcu Św.

W najbliższy weekend (15.06-17.06) odbędą się finałowe zawody w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików rocznika 2003 w Ostrowie Świętokrzyskim. Po rundzie eliminacyjnej zawodów zawodnicy GKPW-59, zajęli II miejsce w grupie A, przegrywając ze szczecińską Arkonią. Na ostatnim miejscu w trójzespołowej grupie uplasowali się zawodnicy Alfy Gorzów, kończąc zawody bez zwycięstwa. Najwięcej bramek podczas rundy eliminacyjnej dla naszej drużyny zdobył Sławomir Ostromecki (9 bramek). W pięciozespołowej grupie B wykrystalizował się wyraźny lider KSZO Ostrowiec, tegoroczny gospodarz turnieju. Ostatnie miejsce przypadło zawodnikom UKS-u Neptun Łódź.

Terminarz turnieju finałowego:
g.17.00: ŁSTW Łódź (2B) - WTS Polonia Bytom (3B)

g.17.50: Arkonia Szczecin (1A) - GKPW 59 Gorzów (2A)

g.18.40: KSZO Ostrowiec (1B) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

g.10.30: Arkonia Szczecin (1A) - WTS Polonia Bytom (3B)

g.11.20: ŁSTW Łódź (2B) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

g.12.10: KSZO Ostrowiec (1B) - GKPW 59 Gorzów (2A)

g.16.30: GKPW 59 Gorzów (2A) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

g.17.20: Arkonia Szczecin (1A) - ŁSTW Łódź (2B)

g.18.10: KSZO Ostrowiec (1B) - WTS Polonia Bytom (3B

g.09.00: Arkonia Szczecin (1A) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

g.09.50: GKPW 59 Gorzów (2A) - WTS Polonia Bytom (3B))

g.10.40: KSZO Ostrowiec (1B) - ŁSTW Łódź (2B)

g.14.30: Pałac Młodzieży Warszawa (4B) - WTS Polonia Bytom (3B)

g.15.20: GKPW 59 Gorzów (2A) - ŁSTW Łódź (2B)

g.16.10: Arkonia Szczecin (1A) - KSZO Ostrowiec (1B)

Zostaje nam trzymać kciuki za naszych zawodników aby przywieźli metal dla naszego klubu z Województwa Świętokrzyskiego!
Będziemy niecierpliwie czekać na rezultaty poczynań GKPW-59 w turnieju!