INFORMACJE:
Można dokonywać wpłat 1 % podatku na rzecz naszego Klubu poprzez LUBUSKĄ FEDERACJĘ SPORTU!
Wyświetlenia strony 57528

Terminarz 2018/19!

 

Czas przedstawić państwu kalendarz rozgrywek grup GKPW-59. Zaliczyliśmy falstart na początek rozgrywek juniorów młodszych, przegrywając znacząco wszystkie spotkania w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach I rundy eliminacyjnej.         
Juniorzy Młodsi będą mieli dwie okazje do poprawy rezultatu. Drugi turniej eliminacyjny odbędzie się po nowym roku w Warszawie (16-17.02.2019), trzeci niecałe dwa miesiące później w Ostrowie Świętokrzyskim (6-7.04). W Grupie A Lubusko- Mazowiecko- Świętokrzyskim toczymy bój o awans do finału z trzema drużynami:      
-KSZO Ostrowiec,    
-PM Warszawa,        
-Alfa Gorzów.           
W pierwszej rundzie (6-7.10) bezkonkurencyjni okazali się „waterpoliści” gospodarzy, wygrywając wszystkie mecze pierwszej rundy.      
Runda Kwalifikacyjna przewidziana jest na trzeci weekend maja 2019 (18-19.05), zawody zostaną podzielone na dwie Grupy (w zależności od zajętych miejsc w rundzie eliminacyjnej), a zawody będą rozgrywały się w dwóch miastach: Bytom i Szczecin.
Turniej finałowy odbędzie się w naszym mieście 5-7 lipca 2019 na który już z tego miejsca serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów

Krótsza będzie runda eliminacyjna będzie dotyczyć U-23. Będzie rozegrany jeden turniej w którym do finału awansują dwa najlepsze zespoły grup. Zawodnicy klubu GKPW-59 będą walczyć o awans z drużynami:
-AZS Warszawa,
-Neptun Uniwersytet Łódzki,
-Waterpolo Poznań.
Eliminacje grupy B, odbędą się 10-11 listopada w Łodzi, natomiast finał przewidziany jest na pierwszy weekend marca (2-3.03).

 

Więcej szczegółów

Sześć rund eliminacyjnych rozegrają juniorzy na zasadzie „każdy z każdym”. Pierwszy turniej odbędzie się w Gorzowie 20-21 października. II runda eliminacji przewidziana jest na 17-18 listopada w Łodzi.
Trzecia runda odbędzie się po nowym roku w Ostrowcu (12-13.01.2019). Czwarta seria zmagań o finał także odbędzie się w Ostrowcu 16-17 marca. Przedostatni turniej odbędzie się w CRS Słowianka w Gorzowie 13-14 kwietnia. Ostatni turniej przed finałem odbędzie się w Gliwicach w drugi weekend czerwca (8-9.06). Runda finałowa odbędzie się w Gliwicach 22-23.06 i będzie to turniej o miejsca 1-4 z zachowaniem punktacji z eliminacji.
A oto rywale:
Alfa Gorzów,
Arkonia Szczecin,     
AZS AWF Poznań,
KSZO Ostrowiec,
ŁSTW Łódź,
Pałac Młodzieży Warszawa,
Pałac Młodzieży II Warszawa,
UKS Neptun Łódź,
WTS Polonia Bytom.

Więcej szczegółów

Najmłodsza grupa naszego klubu, a mianowicie U-13, rozpoczyna eliminacje zawodami w Gorzowie (13-14.10).
Mecze, które zostaną rozegrane w przyszły weekend:

UKS Neptun Łódź - Arkonia Szczecin
GKPW 59 Gorzów - Waterpolo Poznań
Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin
GKPW 59 Gorzów - UKS Neptun Łódź
Waterpolo Poznań - UKS Neptun Łódź
Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów
Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów
Waterpolo  Poznań - Alfa Gorzów
Arkonia Szczecin - Waterpolo Poznań
Alfa Gorzów - UKS Neptun Łódź

Kolejna runda zmagań o rundę finałową odbędzie się w pierwszy weekend nowego roku 2019 w łodzi (5-6.01.2019). Gospodarzem turnieju będzie łódzki Neptun. Ostatni turniej RE odbędzie się 27-28 kwietnia na Floating Arena w Szczecinie. Runda finałowa odbędzie się także na szczecińskim obiekcie (15-16.06), a do finału awansują najlepsze 4 zespoły każdej grupy.

Więcej szczegółów

IV terminy rozegrają seniorzy I ligi. O Mistrzostwo Polski I ligi zmierzymy się z drużynami:
-AZS Uniwersytet Warszawa
-KSZO Ostrowiec
-Neptun Uniwersytet Łódzki
Pierwsze zawody w Łodzi przypadły na 15-16 grudnia. Kolejne natomiast odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim po nowym roku (9-10.03.2019). W III terminie gospodarzem będzie łódzki Neptun, a zawody odbędą się 11-12 maja. W ostatnim turnieju gospodarzem będzie drużyna, a zawody przypadają na pierwszy weekend czerwca (1-2.06).

Każde rozgrywki są dla nas ważne, miejmy nadzieje na dobre wyniki i trzymajmy kciuki za każdego zawodnika i każdą grupę młodzieżową i seniorską klubu GKPW-59!

Więcej szczegółów