INFORMACJE:
Można dokonywać wpłat 1 % podatku na rzecz naszego Klubu poprzez LUBUSKĄ FEDERACJĘ SPORTU!
Wyświetlenia strony 61421

Media

 

 

Gorzowski Klub Piłki Wodnej - 59 ma zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy w zakresie Patronatu Medialnego Klubu.

 

Nasz oferta skierowana jest do wszelkiego rodzaju przedstawicieli Mediów. Nasz Klub pragnie nawiązać współpracę w zakresie Patronatu Medialnego. Współpraca miałaby polegać na ciągłym informowaniu o wydarzeniach związanych z Klubem, relacjonowania spotkań etc.

 

Gorzowski Klub Piłki Wodnej - 59 oferuje swoim partnerom:

1) Umieszczanie Loga, oraz informacji o patronacie we wszelkich materiałach promujących wydarzenia,

2) Umieszczanie Loga, oraz informacji o patronacie na stronie internetowej Klubu, oraz profilu Klubu na portalu społecznościowym www.facebook.pl wraz z linkiem kierującym do serwisu patrona,

3) Umożliwienie prezentacji materiałów reklamowych podczas meczów rangi mistrzowskiej, oraz różnego rodzaju turniejach organizowanych przez Klub (roll up, ulotki, banery i inne)

4) Zawarcia informacji o patronacie medialnym w spotach radiowych, telewizyjnych reklamujących wydarzenie ( o ile takie zostaną emitowane )

5) Przekazywania informacji o patronacie medialnym w zapowiedziach odbywających się w czasie trwania wydarzenia objetego patronatem.

Pragniemy zaznaczyć, iż wymienione formy współpracy są jedynie propozycjami. Jesteśmy również otwarci na zaproponowane przez Państwa formy współpracy w ramach promocji medialnej.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z Managerem Klubu w celu ustalenia szczegółów współpracy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , bądź pod numerem: 505-793-584.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Bogusław Roguś

Prezes Zarządu